Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Zielonka. Praktycznie z wszystkimi firmami mamy podpisaną umowę dotyczącą obsługi assistance. Teren działania to miasto Zielonka i okolice. Gdy potrzebna ci jest pomoc drogowa sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierowane jest do mieszkańców całego miasta Zielonki.

Nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej wypracowane w ciągu wielu lat owocuje usługami na najwyższym poziomie. Gdy awaria jest niegroźna, może zostać usunięta bezpośrednio na miejscu, natomiast gdy jest trudniejsza do usunięcia , rozsądniejszym rozwiązaniem jest wizyta w jednym z zaproponowanych przez nas warsztatów.

W ramach twojego assistance serwisant usunie usterkę w twoim samochodzie. Dzięki długiej obecności na rynku posiadamy kontakt do zaufanych serwisów mechanicznych. Gdy zajdzie taka potrzeba wskażemy odpowiednie miejsce, gdzie wszelkie problemy natury technicznej zostaną rozwiązane. Gdy wyrazisz taką chęć możemy, odholować twoje auto w miejsce, jakie sobie zażyczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Zielonce
I OKOLICACH